Poistenie zodpovednosti za škodu až do 200 000 €

Upratovanie školy

Vzdelávacie inštitúcie zvyčajne používajú minimum textilných materiálov, kobercov či dekoračných prvkov, pričom dokončovacie materiály by mali byť hypoalergénne a nevyžadujú špeciálne drahé čistiace prostriedky. Upratovanie vykonávame po vyučovaní, aby nenarušilo vzdelávací proces, a nezaberie veľa času. V prípade potreby na mieste realizujeme chemické čistenie. V škole umývame podlahy, steny, schodiská, chodby, športové haly, laboratóriá a odstraňujeme prach zo všetkých povrchov vrátane batérií a svietidiel. Odstraňujeme stopy z podlahy, umývame okná a parapety zvnútra aj zvonku, odstraňujeme odolnú špinu zo školských lavíc, stolov a z iných povrchov, umývame nábytkové fasády, skrine, police, spotrebiče, laboratórne vybavenie, športové vybavenie a kľučky dverí. Umývanie toaliet zahŕňa čistenie stien, podláh, obkladov a vodovodného potrubia od škvŕn, hrdze a vodného kameňa i dezinfekčné ošetrenie. Na požiadanie je možné objednať tiež upratovanie školského dvora po športových či zábavných akciách.
Upratovanie školy

Overení odborníci a profesionálny prístup
Overení odborníci a profesionálny prístup
Kvalita služieb podľa ISO 9001 a ISO 14001
Kvalita služieb podľa ISO 9001 a ISO 14001
7-dňová zákaznícka podpora
7-dňová zákaznícka podpora
Profi technikou a ekologické čistiace prostriedky
Profi technikou a ekologické čistiace prostriedky
Flexibilný harmonogram a osobný prístup ku klientom
Flexibilný harmonogram a osobný prístup ku klientom
Poistenie za škodu do výšky 200 000 €
Poistenie za škodu do výšky 200 000 €

Ako prebieha upratovanie školy?

Škola
1
Čistenie podláh, stien, školských lavíc, parapetov, nábytku a spotrebičov.
2
Upratovanie kúpeľní a toaliet.
3
Vyprázdňovanie odpadkových košov a vynášanie odpadkov.

Ako si objednať upratovaciu službu?

Poslanie žiadosti o službu
Poslanie žiadosti o službu
Zadajte objednávku aj s informáciami o priestore, ktorý si želáte upratať a my vám pripravíme odhadovanú cenovú ponuku za poskytnutú službu.
Ozveme sa vám
Ozveme sa vám
Náš tím vás bude kontaktovať, aby sme s vami prediskutovali vaše požiadavky a zodpovedali všetky vaše otázky.
Individuálne 5* upratovanie
Individuálne 5* upratovanie
Či už potrebujete jedného upratovača alebo tím upratovačov, upratovanie ráno alebo večer, poskytneme vám upratovacie služby, ktoré zodpovedajú vašim potrebám.

Flexibilná doba upratania

Náš tím je vždy pripravený vyhovieť vašim požiadavkám a harmonogramu prác, či už ide o upratovanie kancelárie. Upratujeme pred alebo po uzávierke a za príplatok môžeme ponúknuť doplnkové služby mimo pracovného času.

Druhy upratovania

Ranné
Ranné
Večerné
Večerné
Denné
Denné
Generálne
Generálne
Po renovácii
Po renovácii

Upratovanie školy

Hľadáte spoľahlivú upratovaciu službu pre vašu školu alebo vzdelávaciu inštitúciu? Náš tím profesionálov poskytuje vysokokvalitné upratovanie s použitím bezpečných prostriedkov, ktoré študentom a zamestnancom poskytujú čisté a zdravé vzdelávacie prostredie. Kontaktujte nás ešte dnes, aby ste sa dozvedeli viac o našich službách a získali cenovú ponuku.
Upratovanie školy
REFERENCIE

Pridajte sa k našim spokojným klientom

Batoni
Dimako
DriverWork
GoEast
Hubert
Leo Appartment
rentail-cars
scorpion

Kontaktujte nás

Často kladené otázky

Čo je zahrnuté v tejto práce?
Upratovanie kancelárie zahŕňa použitie vysávača. Pomocou profesionálnych trysiek majstri svojho remesla ľahko odstránia prach aj na ťažko dostupných miestach. Sklenené plochy sú utierané, aby nezanechávali škvrny a fľaky od vody. Čistenie kancelárskych priestorov si vyžaduje použitie špeciálnych prostriedkov na preplachovanie soklových líšt, potrubí a radiátorov. Pracovníci vyberajú kompozície, ktoré sú vhodné na spracovanie podlahových krytín z rôznych materiálov.
Aké záruky poskytujete?
Garantujeme výsledok, ktorý bude predpísaný v zmluve. Všetky chyby naši pracovníci bezplatne opravia. 100% hmotná zodpovednosť. Ak pri upratovaní kancelárií naši účinkujúci niečo poškodia, vrátime všetko do predchádzajúceho stavu alebo uhradíme náklady na túto položku.
Aké sú termíny výberu pracovníkov?
Pracovník sa vyberie do 2-3 dní.
S kým sa riešia problémy, ktoré vzniknú pri práci?
Každému klientovi je pridelený manažér, ktorý sa bude venovať všetkým vzniknutým problémom.
Čo je súčasťou vybavenia a materiálov, ktoré poskytujete?
Inventár, vybavenie, profesionálne čistiace prostriedky, špongie, obrúsky.
Od čoho závisí cena čistenia?
Počtu metrov štvorcových. Čím väčšia plocha, tým vyššie náklady na služby upratovania kancelárií. Počtu položiek a vysokých nákladov na dokončovacie materiály. Zložitosti práce. Doplnkové práce. Sadzby sa zvyšujú, ak sú potrebné ďalšie služby, ako napríklad umývanie okien.
Objednať
Objednajte si upratovanie